Home // Przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb samochodowych to kolejna usługa naszej bogatej oferty. Każdy z Państwa wie przecież jakie są skutki działania promieni naszego ukochanego słońca które podczas podróży jest w stanie sprawić wiele problemów. Skorzystanie zatem z przyciemniania szyb wiąże się z :
– ze stałą temperaturą w samochodzie które jest utrzymana poprzez redukcję ciepła
– poprawą wydajności klimatyzacji
– ochroną przed szkodliwymi promieniami słonecznymi (promienie UVA/UVB są szkodliwe dla zdrowia)
– ukryciem wnętrza samochodu co zdecydowanie zmniejsza liczbę osób chcących zobaczyć i przekonać się co jest w środku

– Ochrona kierowcy i pasażerów (Podczas wypadku szyby rozbijają się w „drobny mak”. Tysiące odłamków szkła zamiast w niekontrolowany sposób przemieszczać się po samochodzie i ranić ciało są zatrzymane przez folię. Folia naklejona na szybę utrudnia także „pracę” złodziejom.)

Nasze doświadczenie na rynku oraz grono wyspecjalizowanych pracowników w zawodzie pozwala nam na bardzo szybkie realizowanie tego typu usług. Jesteśmy również w stanie w tym przypadku dostosować każdą ofertę indywidualnie.

Do przyciemniania szyb korzystamy oczywiście z najnowszych technologii dostępnych na rynku co sprawia, że każda folia:
– jest najwyższej jakości oraz jest produktem największych marek na rynku
– jest dostępna w konkurencyjnej cenie

Ostatnimi czasy można zauważyć, iż bardzo wiele osób przyciemnia szyby, niesie to ze sobą bardzo wiele korzyści i zdecydowanie mniej minusów. Oczywiście wykonujemy tę usługę spełniając wszystkie standardy prawa, tak by policja i pozostałe jednostki prawa nie mogły nam niczego zarzucić, gdyż o przyciemnianiu szyb wiemy wszystko.

Przyciemnianie szyb folia  ma jeszcze jedną ważną zaletę – jest procesem w pełni odwracalnym, czego niestety nie można powiedzieć o innych alternatywnych sposobach przyciemniania szyb dostępnych w Polsce. Kiedyś zawsze przychodzi czas na zmianę samochodu i kolejny właściciel wcale nie musi być „skazany” na ciemne szyby, jeżeli tego nie chce. W tym wypadku folię zrywamy i  nikt nawet nie pozna, że auto miało kiedykolwiek przyciemnione szyby.

 

Na usługę przyciemniania szyb w naszym zakładzie udzielamy gwarancji na okres 5-ciu lat.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Poniżej przykładowa galeria aut przyciemnionych w naszym zakładzie.

Projekt i wykonanie strony: Paweł